-Помощь новичкам

Всего опекалось новичков: 2
Проверено анкет за неделю: 0
За неделю набрано баллов: 0 (81646 место)
За все время набрано баллов: 16 (29119 место)

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Metodika

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.02.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 10097


Секрети вибору парфуму

Четверг, 07 Марта 2019 г. 14:02 + в цитатник
PARFUMY VERSACE LYA ZHINOKЯкщо залякування вибору парфуму є основним бар'єром, що стоять між вами і вашою поїздкою до парфумерного салону, ось швидке навчання нотам.
Для себе я завжди обираю духи версаче, там все збалансовано и пiдходить саме для мене, а от вам зараз розкажу деякi cекрети. 
 
Icнує:
  • верх 
  • середина 
  • низ 
Верхня нота - це найсильніший аромат, який ви відчуєте при першому розпиленні духів, і він зникає протягом 15 хвилин, поступаючись місцем середнiй нотi. Середня нота (або серцева нота) - тіло аромату, яке виділяється і виділяється протягом кількох годин. Коли середина розсіюється, у вас залишається нижня нота: ці насичені, важкі аромати, які зберігаються до кінця дня.
 
Так що, якщо ви бачите аромат на полиці (або, якщо бути точним, онлайн), який має верхню ноту, яку ви любите (ваніль!) З нотами середніх і базових квітів, які ви ненавидите (троянди!), Цілком ймовірно, що аромат, після декількох годин, може пахнути чимось, що ти ненавидиш. Або, з іншого боку, якщо ви ненавидите верхню ноту, але любите все інше в ароматі, вам, можливо, сподобається в цілому. Проте, постарайтеся не замислюватися над цим: в кінці кінців, мова йде не про окремі ноти, а про те, як вони всі працюють разом.

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку