-Помощь новичкам

Всего опекалось новичков: 2
Проверено анкет за неделю: 0
За неделю набрано баллов: 0 (81646 место)
За все время набрано баллов: 16 (29119 место)

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Metodika

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.02.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 9440


П’ять мільйонів євро. Саме таку суму виділено українським проектам та діяльності ЗВУ в нашій державі програмою «Еразмус+»

Среда, 05 Декабря 2018 г. 14:07 + в цитатник

Нашій державі випала можливість вибрати 2 основні переваги: освітній розвиток для дорослого покоління і навчання та викладання.

Нам надано фінансування Програмою “Еразмус+” на 2019-2020 роки. Додаткові кошти підуть таким шляхом:

  • Кey Аction I «Всесвітня кредитна ліквідність» складе 2,5 мільйони євро;
  • Кey Аction II «Підвищення сукупності можливостей освітніх ресурсів ЗВУ» складе 2 млн євро;
  • напрям «Жан Моне» потягне 500 тисяч євро.

Такі положення було затверджено Європейським Союзом у відповідь на безпосереднє звернення нашої країни.

https://fs01.vseosvita.ua/010000wl-2ba7-940x446.jpg

Неабияку радість викликає у нас те, що ЄС зробив крок нам на зустріч і виокремив можливе вікно фінансування в Програму. Таке рішення стало відповіддю на запит Міністра освіти і науки України Л.Гриневич. Відбулася персональна зустріч в столиці Бельгії з Й. Ханом. Пан Йоханнес – Комісар ЄС у питаннях Європейської регіональної політики.

Міністр запропонувала ввести дану процедуру на території України.

Даний ресурс дозволить нам керуватися певним запасом фінансових можливостей в рамках «Еразмус +». Дані кошти будуть йти виключно на освітні потреби країни. Це означає, що вже додаткове джерело почне фінансувати національні проекти у ЗВО. Відтак конкурентна гонка буде відбуватися виключно поміж вишами України, а не закладами вищої освіти усього Європейського простору. Про це повідомив заступник Міністра Ю.Рашкевич. Пан Юрій підкреслив, що наша країна стоїть у списку передових держав з-поміж обраних проектом «Еразмус +». – «Підвищення сукупності можливостей освітніх ресурсів ЗВУ», «Всесвітня кредитна ліквідність» та Жан Моне.

До прикладу, у ліквідності до позик, за останні три роки бачимо плід роботи – більш як сім тисяч студентів та працівників вишів залучилися до участі. Варто зазначити, що Україна посідає друге місце серед ста тридцяти однієї держави для кредитної – підсумував пан Юрій.

Головна мета МОН – обрати пріоритетні шляхи так, аби їх наявність відповідала вимогам реформ сьогодення.

Міністерство обрало: освіту дорослих – у його рамках будуть ті проекти, що мають впливову вагомість для сфери саме такої освіти, та навчання і викладання – тут необхідні спеціалісти, що будуть втілювати ці зміни. За цими перевагами та першістю будуть вступати і дію відповідно ті окреслені послідовні кроки, які надаватимуть адаптовані шляхи та дії щодо розвинення педагогічної (вчителів та викладачів) сукупності ресурсів – пояснив вибір переваг для розвитку освіти Ю.Рашкевич.

Міністерство освіти і науки закликає вищі навчальні заклади до співпраці, та зокрема взяти участь у новій перспективній Програмі Європейського Союзу «Еразмус+» на майбутні роки.
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку