-Помощь новичкам

Всего опекалось новичков: 2
Проверено анкет за неделю: 0
За неделю набрано баллов: 0 (81646 место)
За все время набрано баллов: 16 (29119 место)

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Metodika

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.02.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 10097


Чесно - це громадський рух, що викриває кожного кандидата виборів

Четверг, 29 Ноября 2018 г. 17:15 + в цитатник

Чесно - це громадянський рух, який створено спеціально для того, щоб донести повну та достовірну інформацію про кожного учасника виборчої кампанії та викрити будь-які приховані злочини та порушення.

Для того, щоб якомога більшу кількість людей України змогла дізнатися чесні та достовірні факти з життя кандидатів, які прагнуть на державні посади, ми створили наш незалежний інформаційний портал “Чесно”.

Ви побачите тільки детальну, чесну та правдиву інформацію про кожну людину, яка бере участь в політичних перегонах. Для цього вам необхідно всього лише набрати ім'я та прізвище свого фаворита на нашому сайті chesno.org. На вашого огляд буде доступно все дані, які змогли відшукати наші незалежні журналісти та волонтери.

Ми хочемо, щоб всі вибори проходили чесно та справедливо, тому прагнемо щоб кожна людина посилаючись на правдиву інформацію змогла самостійно робити аналіз цих даних та вибирала тільки надійного кандидата.

Адже всі ми хочемо не помилитися у своєму виборі та вибрати самого відповідного кандидата, який зможе подбати про свій народ та державу. Старанно виконає всі свої передвиборчі обіцянки та політичні програми.

На нас покладається дуже відповідальний вибір. Давайте нарешті схаменеться та дозволимо собі вибрати справедливого та достойного кандидата, який буде чесно та відповідально виконувати свої обов'язки.

На chesno.org ви знайдете різні аналітичні висновки та статті незалежних експертів з власною думкою. Однак ми не намагаємося вам нав'язати свою думку. Крім думки експертів наші матеріали несуть тільки достовірні та голі факти.

Чесно - це громадянський рух, який створено активними представниками громадськості та незалежними волонтерами. Ми створені спеціально для того, щоб кожна людина змогла отримати детальну та достовірну інформацію про кожного кандидата виборчого процесу.

Давайте вже не будемо пускати на самоплив вибори та почнемо відповідально та результативно підбирати всіх кандидатів на державні посади. Вистачить вже сподіватися на “авось”. Поки ми не почнемо самостійно думати та аналізувати правдиву інформацію, наша країна все далі буде рухатися у прірву.

Довіряйте тільки незалежним експертам та волонтерам, які не мають ніяких прихованих намірів та не отримують за свою діяльність зарплату і відкати від чиновників та олігархів. Вся інформація для вас надається простим народом, який також хоче щоб наші діти отримали гідне та прекрасне майбутнє.


 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку