-Помощь новичкам

Всего опекалось новичков: 2
Проверено анкет за неделю: 0
За неделю набрано баллов: 0 (81644 место)
За все время набрано баллов: 16 (29119 место)

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Metodika

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.02.2010
Записей: 4095
Комментариев: 4386
Написано: 9370


Важлива інформація про 5-HTP від ​​MyProtein

Воскресенье, 11 Февраля 2018 г. 12:55 + в цитатник

Картинки по запросу 5-HTP5-HTP від ​​MyProtein (оксітріптан, 5-гідрокситриптофан) – біологічно активна добавка – попередник серотоніну. Використовується з метою прискорення відновних процесів, а також для нормалізації психоемоційного фону. Незалежно від напруження (часті тренування – фізичне, психологічне – побут, навчання, робота і т.д.), в першу чергу страждає ЦНС і нервова система в цілому. У деяких випадках така обстановка призводить до безсоння, а в більш запущених – до депресії. Також депресивний стан може бути викликаний зовнішніми факторами, які знижують самооцінку людини і мотивацію до успіху. Однак в будь-якому випадку всьому виною низька концентрація серотоніну – гормону щастя.

5-HTP природним для організму шляхом нормалізує синтез серотоніну (з нього в свою чергу утворюється мелатонін – регулятор циклу «сон-неспання»), що сприяє підвищенню настрою і бажання жити. Однак для спортсменів 5-HTP грає більш значиму роль в плані відновлення. Наприклад, часті тренування або тренування перед змаганнями (сушка) можуть знизити синтез більшості гормонів і мелатоніну в тому числі. В результаті – безсоння і уповільнення відновних процесів.

5-HTP просто необхідний для будь-якого спортсмена, адже він не є забороненим, а синтез гормонів здійснюється тільки в межах генетично заданого. Тобто передозування препарату не призведе до більш швидкого, високого результату. Також слід враховувати, що 5-HTP MyProtein належить до категорії БАД, а значить, перші видимі результати можуть бути через кілька днів регулярного вживання – це не снодійне. При цьому, коли синтез власних гормонів буде нормалізовано, ви зможете спокійно засинати і прокидатися без проблем. Далі можна буде відмовитися від прийому препарату. На відміну від снодійного, 5-HTP MyProtein не викликає звикання або залежності. Видобувається 5-HTP з рослин, переважно з Griffonia simplicifolia.

Дія 5-HTP MyProtein

  • Нормалізація біологічного режиму
  • Підвищення настрою на тлі зниження депресивного стану (якщо такий є)
  • Прискорене відновлення відновних процесів
  • Сприяє швидкому відновленню після важких психоемоційних сплесків
  • Збільшення больового порогу і порога втоми
  • Зменшення агресії, дратівливості і апатії

Рекомендації щодо застосування 5-HTP MyProtein

Приймайте по 1 капсулі на добу перед сном. Показаннями для прийому є збитий режим сну та неспання, депресивний настрій, наслідки психоемоційних стресових ситуацій.


Джерело: http://1777.ru/stavropol/one_lenta.php?id_one=5587&id=29
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку