-Помощь новичкам

Всего опекалось новичков: 2
Проверено анкет за неделю: 0
За неделю набрано баллов: 0 (81646 место)
За все время набрано баллов: 16 (29119 место)

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Metodika

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.02.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 10097


Вибір універсальних автомобільних ваг

Понедельник, 12 Июня 2017 г. 11:00 + в цитатник

3676705_timthumb (320x320, 23Kb)Естакадні автомобільні ваги відрізняє універсальність, надійність, зручність у встановленні та обслуговуванні. Вантажо-приймальний механізм підіймається над поверхнею землі, в'їзд і спуск відбувається по пандусах, високі бортові обмежувачі платформи забезпечують безпеку переміщення на вагах. Основне призначення естакадних автомобільних ваг для вантажівок - комерційний облік вантажів, авторемонтна індустрія. Безфундаментні, полегшені моделі використовують в роботах виїзного характеру або тимчасово.

Модифікацію автоваг обирають в залежності від розмірів майданчика для зважування, властивостей грунту, кліматичних особливостей, планованої інтенсивності експлуатації і навантажувальних параметрів.

Механізм зважування визначає три види автомобільних ваг:

  • механічні;
  • електронні;
  • комбіновані, що поєднують систему важеля зважування та електронний висновок інформації.

Пандусні (естакадні) ваги мають як безфундаментне облаштування, так і зведення підстав різного виду.

безфундаментний монтаж, на рівне дорожнє покриття (бетонне або асфальтове);

бетонний фундамент, монолітний, стрічковий, точковий;

готові бетонні плити.

Попередній етап закладає основу довговічності і безперебійності в роботі зважувального механізму. Розрахунок, підготовку і облаштування фундаменту виконують згідно вимогам нормативної документації. Для ваг автомобільних безфундаментних дорожнє покриття вирівнюють, усувають вибоїни, організовують зручний під'їзний простір.

Платформу для зважування виконують з металу (лист настилу кріплять на опорну раму з високоміцного металу), залізобетону (збірна рама являє собою стаціонарну опалубку, куди і заливають бетонну суміш для формування платформи). Високу матеріаломісткість конструкції зменшено в моделях колійного типу. Їх вантажну платформу виконують у вигляді двох елементів, з'єднаних поперечними балками, обмежувачі по краях запобігають з'їзд машини.

Довжину і ширину ваг підбирають виходячи з параметрів одиниць автопотоку. Збірні естакадні ваги комплектують необхідною кількістю секцій на замовлення покупця, враховуючи габарити вантажного транспорту. Монтаж здійснюють механічним шляхом, без використання зварювання.

Електронне обладнання забезпечує точність зважування та зручність надання інформації. Датчики ваг виробники обирають виходячи з конструктивних особливостей, кліматичних умов, класу пристрою для зважування. Апаратні засоби та програмне забезпечення відповідають за збір, обробку, візуалізацію та архівування інформації. Їх характеристики фірми-виробники вказують в технічній документації.


 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку