-Помощь новичкам

Всего опекалось новичков: 2
Проверено анкет за неделю: 0
За неделю набрано баллов: 0 (81646 место)
За все время набрано баллов: 16 (29119 место)

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Metodika

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.02.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 10097


Кабінет здоров’я доктора Антонюка допоможе кожному, хто хоче стати струнким і здоровим!

Среда, 15 Февраля 2017 г. 23:06 + в цитатник

Зовнішній вигляд людини дуже важливий для світу і оточуючих людей. Саме це справляє перше враження, допомагає людям побачити в інших певну їх частину, за рахунок чого можна визначити цю людину як соціальний індивід.

Тому дуже важливо постійно тримати себе в хорошій формі для підтримання чудового зовнішнього вигляду і самопочуття.

Звичайно, не можна встановлювати певні стандарти краси, однак все ж існує певний природній вигляд людини, який іноді порушується внаслідок неправильного харчування і сидячого способу життя.

Кабінет здоров’я доктора Антонюка допоможе вам набути стрункості, спортивного вигляду і чудового самопочуття! Наш дієтолог чудово справляється з будь-якими поставленими перед ним задачами!

Сергій Андрійович в колись давно також мав проблему зайвої ваги. Вона спричиняла незручності і при неприємних жартах змушувала лікаря відчувати себе некомфортно.

Однак найгірше - вона додавала проблем зі здоров’ям. Серцево-судинні захворювання, задишка, неможливість швидко активно рухатись - все це могло призвести до жахливих невиправних наслідків.

Саме тому в якийсь момент лікар Антонюк сказав собі «Досить!» З початком вивчення досліджень і книжок з дієтології, наш спеціаліст почав стрімко втрачати вагу, тримаючи певну планку для того, щоб не принести організму сильного стресу.

За рік він зміг з гордістю сказати, що втратив 70 кілограмів, після чого набрав 4 кілограми м’язів і щодня підтримує чудовий показник ваги! Його особистий досвід і служить основою для кожного з курсів, які пропонує наш кабінет здоров’я!

Кабінет здоров’я доктора Антонюка - найкраща допомога для досягнення стрункої фігури і міцного здоров’я!

Частіше за все, люди беруться за стабілізацію своєї ваги самостійно. Однак надто часто у багатьох з них просто опускаються руки, оскільки вони не здатні врахувати всіх тих чинників, які можуть вплинути на процес схуднення.

Унікальна методика лікаря Антонюка дозволяє знайти спеціальний індивідуальний підхід до кожного організму! Саме тому кожен, хто до нас звернувся гарантовано отримав потрібний результат і не пошкодував свого часу!

Багато з наших клієнтів і далі продовжують співпрацю з нашим дієтологом, оскільки важливо також притримуватись досягнутого рівня. Він не лишить Вас наодинці і допоможе побороти всі страхи, проблеми і комплекси, які виникли з появою лишньої ваги.

Звертайтесь до кабінету здоров’я доктора Антонюка вже сьогодні і через короткий період часу будете насолоджуватись своїм тілом в дзеркалі щоранку!

Джерело: http://dieta-legko.com.ua/


 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку