-Помощь новичкам

Всего опекалось новичков: 2
Проверено анкет за неделю: 0
За неделю набрано баллов: 0 (81646 место)
За все время набрано баллов: 16 (29119 место)

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Metodika

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.02.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 10097


Маленька власна ферма.

Пятница, 08 Апреля 2016 г. 16:21 + в цитатник

3676705_image001 (502x265, 64Kb)Що може бути кориснішим для людини, ніж їжа, сонце і гарний фізичний стан, плюс інтелектуальний розвиток. Це 4 найголовніші сфери, які поділяються на безліч підсфер, в кожній з яких можна знайти своє застосування, розвиватись в ній до експерта. Тільки від вас залежить, що сами ви оберете. Сьогодні ж ми хотіли поговорити про таку сферу, як їжа. Ми мусимо вживати її для підтримання здорового стану, для насичення тіла корисними поживними речовинами, які використовуються щодня в нашому житті. Вам відомо, що ми споживаємо вітаміни, мінерали і воду кожен день, кожен день вони витрачаються для підтримки балансу хімічних елементів та функціонування організму.

Добре, як отримати корисну і поживну їжу на кожен день, щоби не повертатися до цього питання, а знати, що ваш наступний день буде продуктивним і ситним? Є два можливі виходи: ви купуєте їду в спеціалізованих екологічних магазинах або вирощуєте свою їду на власній ділянці, фермі. Ось це і є наша сьогоднішня мета — їжа на власній фермі. На ділянці ростуть томати, картопля, огірки, різні спеції, петрушка, чабрець. Однак, не тільки рослинні продукти дає своя ферма. Ви можете виростити більше:тварин, птахів, отримати їхнє м’ясо, тобто чисті природні білки. Це набагато краще, ніж купувати їжу в магазинах, оскільки ви не впевнені, що вам не продають хімію, м’ясо з великою кількістю антибіотиків, гормонів роста. Промислове розведення має свої «скриті» правила, про які багато людей навіть не підозрює.

На своїй фермі вирощувати краще птахів, ніж великих тварин, тому що тварини потребують набагато більше витрат. Птахи набагато економніші і дають не тількі м’ясо, а ще і яйця, пух, субпродукти. Хтось купує дорослих птахів і тількі догодовує в своїму господарстві, а хтось обирає добових птахів, такі як каченята добові, чи курчата добові і вирощує в господарстві від малечі до дорослих видів. Чи варто йти цим другим шляхом, чи можно зупинитись на першому? Все залежить від того, що саме ви очікуєте і скільки часу у вас є. І качки і кури потребують місце для прогулянок, тільки качкам ще потрібна вода. Існують тільки декілька пород качок, яким вода не дуже і потрібна, але таких меншість.

Чи можливо людини не їсти м’ясо? Теоретично можна, але лише дорослій людині. Дитина потребує м’ясо для нормального розвитку, для формування м’язової тканини. Тим більше, що м’ясо дає не тільки білки, а ще і необхідну кількість амінокіслот. Дорослі цього вже не так потребують, але можна сказати з гарантією, що в своєму дитинстві вони його вживали, тому що здорові і дорослі тепер, перебувають тут.


Понравилось: 1 пользователю

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку