-Помощь новичкам

Всего опекалось новичков: 2
Проверено анкет за неделю: 0
За неделю набрано баллов: 0 (81646 место)
За все время набрано баллов: 16 (29119 место)

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Metodika

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.02.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 10097


Робота в Європі на заводах

Четверг, 31 Марта 2016 г. 14:13 + в цитатник

В наш час працювати на заводах не так престижно, як за часів Радянського Союзу. Однак по всьому світу стабільно функціонують заводи різного напряму діяльності, а значить існує попит на відповідних працівників. І хоча ми живемо в період стрімкої механізації та автоматизації процесів, є ряд робіт, які може виконувати лише жива сила.

Через відсутність робочих місць в Україні наші громадяни вимушені працевлаштовуватись за кордоном. Найчастіше українці вирушають на роботу в європейські країни, кожна з яких має налагоджене виробництво сировини, напівфабрикатів чи готової продукції. Для українців є така робота в Польщі, Німеччині, Чехії, країнах Прибалтики.

Найбільше вакансій на заводах пропонують польські роботодавці. В цій країні добре налагоджене виробництво у всіх сферах економіки, тому робочих місць вистачає навіть іноземцям. Тільки оплата праці для приїжджих дещо нижча від тої, яку отримують поляки на аналогічних посадах. Найчастіше українцям пропонують вакансії на рибний, консервний, цегляний та віконний заводи.

В інших країнах теж беруть на роботу наших людей, однак значно рідше і в основному лише спеціалістів певного профілю (зварювальників, арматурників, електриків, монтажників, інженерів, вантажників). Окрім професійного досвіду, кандидати повинні добре знати мову країни. Так, хорошому спеціалісту, який володіє англійською, може бути надана робота в Англії, Швеції, Бельгії, Швейцарії на відомих виробничих підприємствах.

Сучасні заводи максимально автоматизовані і оснащені передовим обладнанням, тож виробники мають можливість суттєво зекономити на живій робочій силі, замінивши її апаратами та машинами. Однак сам процес виробництва та контроль за його етапами потребує людського нагляду, який забезпечують інженери, конструктори, розробники, менеджери по контролю якості. Спеціально навчені працівники спостерігають за кожним процесом, щоб мінімізувати відсоток браку та можливі збої в роботі.

На кожному заводі є складальні цехи, на яких можуть працювати люди без освіти та спеціальної професійної підготовки. Для допуску до роботи достатньо пройти невелике стажування.

Дещо складніше відбувається працевлаштування на заводах, що виробляють техніку. Наприклад, робота в Німеччині на заводах Indesit, LG чи BOSCH може бути надана досвідченим кандидатам, які відповідають ряду вимог і мають досвід роботи на аналогічних виробничих об’єктах.

 

Метки:  

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку