-Помощь новичкам

Всего опекалось новичков: 2
Проверено анкет за неделю: 0
За неделю набрано баллов: 0 (81646 место)
За все время набрано баллов: 16 (29119 место)

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Metodika

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.02.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 10097


Ремонт даху власними руками

Пятница, 18 Декабря 2015 г. 19:42 + в цитатник

Ремонт покрівліНевеликий ремонт даху може бути пов'язаний з різними причинами: утворилися пробоїни в результаті великого граду, зриву окремих черепиць після сильного вітру, набряклі після весняних дощів дерев'яні перекриття та багато іншого. У таких випадках терміновий ремонт необхідний для того, щоб дефекти не розширилися і не дали зіпсувати дах. Інакше згодом вам доведеться робити капітальний ремонт покрівлі, а це, погодьтеся, задоволення не з дешевих до того ж несе моральні витрати. 

Будь-який ремонт схожий на процес написання книги. При цьому автори відчувають страх «білого аркуша» на самому початку роботи. Так, і при будь-якому ремонті. Іноді, може здатися, що самостійно не впоратися з проблемою і ви наймаєте бригаду будівельників-покрівельників, а це коштує хороших грошей. А адже дрібний ремонт покрівлі під силу будь-якій людині, який має навіть початкові будівельні навички. Отже, якщо ви не страждаєте страхом висоти, у вас є необхідні інструменти і матеріали сміливо беріться за ремонт даху. У цьому вам допоможуть наші рекомендації.

 Проломи і пробоїни. Якщо в покрівлі утворилися невеликі пробоїни і діри, то такий отвір можна закрити зсередини або ззовні спеціальним водовідштовхувальним матеріалом за допомогою нехитрого інструменту - кисті. Спеціальний склад, що володіє водовідштовхувальними властивостями, наноситься на тканину, яка приклеюється по підставі пробоїни. Купуючи герметик, переконайтеся, що він не прострочений і володіє достатніми герметизуючими властивостями. Пам'ятайте, що гідроізояція покрівлі повинна здійснюватися тільки за допомогою якісних матеріалів. 

Плюс, ви можете не тільки лагодити дах самостійно, але і чистити його від снігу та бруду. Це зробити не складно, адже у кожного вдома є лопата. Але не на всіх дахах можна провести такі роботи самостійно, нахил у всіх дахів різний і на деяких без фахівців висотників на подобу цих http://ukralp.com.ua/ua/kliningovi-roboti/ochistka-dahu-html.html не обійтися. Та й якщо робити роботу з незвички, можна завдати шкоди своєму даху і економія вийде витратна.

Якщо ж пробоїни великі, то в такому випадку утворилася дірка яку краще закрити, зовні забивши їх дерев'яною фанерою або шматками поліетилену. Перш ніж ви встановите латочку на місці пробоїни, необхідно її натягнути. Це робиться таким чином: верхню частину потрібно підкласти під фрагмент черепиці, що знаходиться зверху від пробоїни, а нижню частину покласти зверху на черепицю, розташовану нижче проломи. У цьому випадку ви захистите дах від протікання по швах. Заплатка з поліетилену натягується на місці дірки і прикріплюється по краях проломи дерев'яними рейками, утворюючи тим самим каркас. Такий ремонт, як ви розумієте, лише тимчасова міра і захист від протікання і застосовують її тільки в тому випадку, коли ґрунтовний ремонт незабаром не передбачається. Це лише вимушена міра. 

Фарбування. Перш ніж ви приступите до фарбування і оновленню поверхні даху з металевим покриттям необхідно провести підготовчу роботу. Зачистка від іржавого нальоту, облупленою місцями фарби проводиться спеціальними металевими щітками різної жорсткості. Головне - правильно підібрати жорсткість щітки, щоб при зачистці ви не подряпали глибоко метал. Потім за допомогою простої наждачного паперу відшліфуйте поверхню так, щоб вийшла рівна і гладка поверхня. Виконавши підготовчі роботи, ви можете сміливо приступити до фарбування. Для цього потрібно вибрати спеціальну фарбу по металу.

Дах з м'якої черепиці не зажадає особливих зусиль. Пошкоджені ділянки потрібно замінити новими деталями, які потрібно тримати про запас.

Якщо ж ви вважаэте що не впораєтесь самостійно, та завжди можете звернутись до спеціалістів з ukralp.com.ua

 


 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку