-Помощь новичкам

Всего опекалось новичков: 2
Проверено анкет за неделю: 0
За неделю набрано баллов: 0 (81646 место)
За все время набрано баллов: 16 (29119 место)

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Metodika

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.02.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 10097


Готуємо дитину до школи

Вторник, 15 Декабря 2015 г. 23:05 + в цитатник

Якщо Ви є батьками першокласника, то, мабуть, ще не знаєте, що освітня шкільна програма часто зазнає певних змін. Вам ще належить дізнатися про важливість придбання актуальних учбових матеріалів, які відповідатимуть діючим нормам. А поки радимо Вам завчасно придбати підручники для 1 класу за новою програмою, які у великому асортименті представлені на віртуальному просторі книжкового магазину Grandbooks.  

Саме завдяки цим учбовим матеріалам Ваша дитина набуватиме захопливих знань в школі. І якщо Ви завчасно придбаєте необхідний мінімум підручників, у Вас буде відмінна змога ефективно підготувати дитину до подальшого навчання. А щоб зробити придбання ще більш економним та вигідним, радимо об’єднатися з іншими батьками та закупити товар оптом. В такому разі Grandbooks гарантує певні знижки та цікаві цінові пропозиції.

Якісні навчальні матеріали за оновленою програмою

Оскільки МОН України у 2015 році внесло до освітньої програми зміни, видавництва країни поспішили оновити зміст своїх книжок та посібників. Роблячи покупки на сайті Grandbooks, Ви можете бути впевнені в безперечній якості та актуальності і самого виробу, і викладеного в ньому матеріалу. Усі підручники відповідають чинним нормам МОЗ та МОН України, та напевно сподобаються малечі своєю яскравістю та цікавим змістом.

Окрім оновлених підручників та посібників не забудьте придбати й зошити для 1 класу за новою програмою. Часи, коли учні користувалися звичайними зошитами, минули, їм на зміну прийшли сучасні – мальовничі, яскраві, змістовні зошити з малюнками, вже надрукованими завданнями, поясненнями та прикладами. Навчатися з такими «помічниками» - одне задоволення. В каталозі на сайті Ви знайдете зошити з усіх необхідних першокласнику предметів. І це не тільки традиційні предмети з української мови та математики, а й цікаві зошити з читання, природознавства, трудового навчання. Є у асортименті навіть незвичайні зошити-альбоми для уроків образотворчого мистецтва. Це дійсно величезний асортимент з актуальною та корисною продукцією.

Демократичні ціни – запорука вигідної покупки

Розумний ціновий діапазон Grandbooks дозволяє купувати без великих втрат для кишені покупця. Нажаль, необхідність самостійного придбання учбової літератури великим тягарем лягла на плечі батьків. Розуміючи це, Інтернет крамничка Grandbooks встановила прозорі та привабливі ціни, за якими покупки стають бажаними та вигідними.

Час плине швидко – вже не за горами момент, коли будуть необхідні підручники для 2 класу за новою програмою. І тепер Ви будете знати, де їх можна придбати за невелику ціну. 

 


Понравилось: 1 пользователю

Троян_95   обратиться по имени Среда, 16 Декабря 2015 г. 01:54 (ссылка)
Без підручників тяжко здобувати освіту!!!
Ответить С цитатой В цитатник
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку