-Помощь новичкам

Всего опекалось новичков: 2
Проверено анкет за неделю: 0
За неделю набрано баллов: 0 (81646 место)
За все время набрано баллов: 16 (29119 место)

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Metodika

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.02.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 10097


Просування сайту

Пятница, 20 Ноября 2015 г. 21:57 + в цитатник

rozkrutka-sajtiv-v-poshukovyh-systemah

Ми пропонуємо тільки комплексне просування сайту і впевнені в ефективності саме такого рішення!

Ви впевнені в реальності вашого ресурсу?

Створення комерційного інтернет-проекту і підстава бізнесу в інтернеті - це дві абсолютно різні речі. Причиною краху таких починань в просторах світової павутини є неправильне розуміння пристрою системи і необхідності просування сайту. Ваш сайт залишиться тільки вашим, а решта про нього навіть не будуть знати, якщо не пройти шлях «перетворення» сайту в реальний проект за допомогою просування в інтернеті. Ця процедура дуже актуальна для веб-маркету України.

Що означає «розкрутитися»?

Сайт потребував «розкрутці» завжди, але ще 10 років тому цей процес був набагато простіше. Перед SEO-спеціалістом ставилися конкретні вимоги, і конкурентів було небагато. Сьогодні всі істотно змінилося - щоб зробити сайт популярним необхідно «подружитися» з пошуковими системами. А це означає:

• з'явитися в Google і Яндексі;

• представити компанію в соц. мережах;

• робота з тематичними ресурсами;

• обійти численних конкурентів;

• зайняти лідируючі позиції;

• залишатися на перших позиціях і надійно їх закріпити.

Навіщо просування сайту?

Просування дозволить вам:

1. Придбати клієнтів

Чи не звичайних відвідувачів, а цільову аудиторію. Саме цільова аудиторія виконує дії, до яких їх «підштовхує» ваш ресурс - покупка, замовлення, знайомство з якоюсь новинкою. Погодьтеся, адже ні до чого оплачувати переходи випадково потрапили на ваш сайт відвідувачів.

2. Продавати

Цільове просування сайту забезпечить прибуток для вашого бізнесу від кожного заходу. Адже інтернет-майданчик має певний напрямок. І люди точно знають, чого вони потребують, і це можна знайти на вашому ресурсі.

3. Зробити бренд впізнаваним і збільшити кількість клієнтів

Починати щось нове - завжди складно. Саме тому потрібно розробити ефективний план, який стане основою подальшого розвитку вашого ресурсу з мінімальними витратами. Маючи стабільну позицію на інтернет-ринку, у вас буде можливість самостійно підтримувати свій проект. Клієнти самі будуть вас шукати. Сайт буде займатися «розкруткою» бренду, а вам тільки заробляти.

Розкрутка сайту

Комплексне просування сайту - запорука досягнення успіху.

Ми пропонуємо не просто вивести ваш сайт в ТОП видачі. Ми створюємо платформу, орієнтовану на відвідувача.

• Просування сайту починається з його аналізу.

• Після виявлення проблем перед нами стоїть завдання зробити сайт максимально зручним. Адже жоден покупець не оформить замовлення на сайті, на якому просто не існує кнопки «замовити», навіть якщо це самий топовий магазин.

• Наступний етап - оптимізація сайту. У цьому випадку головне - оригінальний контент, відповідний пошуковим запитам. Відсутність на сайті інформації про товар або послугу, або «неробоча» інформація може стати причиною «провалу» всього проекту. «Неробочий» контент являє собою інформацію, що не відповідає тематики, неунікальний небудь нецікавий для відвідувачів контент. Бувають випадки, коли ресурс пропонує те, що необхідно клієнту, але аргументувати вигоду від придбання товару або послуги ресурс не може. Це призводить до того, що цільова аудиторія стає клієнтами іншого проекту. Ми це виправимо і зробимо так, щоб ваш сайт приваблював, на ньому хотілося робити замовлення і розповідати про нього своїм друзям і близьким, а також здійснювати нові покупки.

• Рекомендації щодо подальшого розвитку. Велика частина роботи виконана, ресурс став популярним і затребуваним, в цей момент ми не залишимо вас без підтримки. Адже набутий успіх необхідно закріпити. Тому ми розробимо план щодо подальшого розвитку вашого ресурсу, дотримуючись якого ви зможете постійно збільшувати кількість клієнтів і обсяг прибутку власними силами.

Ми працюємо безпосередньо, без менеджерської прошарку.

Висококваліфікований і досвідчений менеджер - це відмінно. Однак, чим менше посередників буде на шляху до популярності, тим швидше ви зможете отримати результат. Завдяки тому, що ми роботам безпосередньо, виключаються багато факторів - «зіпсований телефон», зриви термінів виконання плану, пошук відповідального за провал. Звернувшись до нас, ви будете знати, що наші SEO-фахівці завжди на зв'язку, наші двері завжди відкриті, а ваші побажання будуть почуті і виконані.

Вартість і терміни просування

Точну вартість просування вашого ресурсу ми зможемо назвати після знайомства з ним. Тут важливу роль відіграє масштаби проекту, географія, «SEO-статус» на момент початку співпраці.

Після проведення поверхневого аналізу ми зможемо орієнтовно назвати вартість послуг. Для кожної заявки ми готуємо свою пропозицію по просуванню ресурсу. Замовити послугу зовсім просто - варто тільки зателефонувати або залишити запит на сторінці.

Щоб не витрачати даремно ваш час хочемо відразу попередити - для отримання результату період просування ресурсу повинен становити мінімум 6 місяців. Але кожен проект індивідуальний і до нього потрібен свій підхід. Тому давайте знайомитися і шукати вашу формулу успіху.

Метки:  

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку