-Помощь новичкам

Всего опекалось новичков: 2
Проверено анкет за неделю: 0
За неделю набрано баллов: 0 (81646 место)
За все время набрано баллов: 16 (29119 место)

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Metodika

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.02.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 10094


Відпочинок для душі і тіла

Вторник, 18 Августа 2015 г. 20:06 + в цитатник

Ви просто не можете зі мною не погодитися, що кожен мріє про відпочинок: для когось це дача, для когось рідна домівка, а для когось поїздка в інше місто – скільки людей, стільки й варіантів.

На жаль, бажання не завжди співпадають з можливостями. Але все ж, у Вам з’явилася можливість помандрувати, та не тільки по містам своєї країни, а і по різним містам Європи. Який вид транспорту краще вибрати? Давайте поміркуємо. Вирізняють такі основні види:

  • Автомобіль;
  • Літак;
  • Поїзд;
  • Автобус.

Кожен з вищезазначених транспортних засобів має свої недоліки та переваги. Але все ж, що ж обрати? Якщо порівняти, то літак – це найшвидший транспорт, але в то й же час, найдорожчий. Крім того,  у Вас буде можливість помилуватися тільки хмаринками згори. А як же поля, ліси, озера і річки! Літак більше підходе для великих відстаней, які потрібно подолати за короткий період часу. Автомобіль – теж цікавий варіант, самий оптимальний, щоб подорожувати всією сім’єю. Ви і пейзажами помилуєтеся, і за необхідності зможете відпочити у готелі. Але для того, хто буде за кермом, відпочинок буде мінімальним, так як йому потрібно постійно слідкувати за дорогою – у нього ж в машині пасажири. Не слід забувати про поїзд: краєвиди, нові знайомства, але, на жаль, якщо Ви подорожуєте влітку, спека може вбити. Тим паче, не так вже й просто закордон подорожувати поїздом. Краще вибрати автобус. Це найкращий варіант з поміж усіх вищезазначених: у Вас є можливість помилуватися чарівними пейзажами, подихати свіжим повітрям, заїхати і погуляти по казковим містам та містечкам різних країн світу, кількість яких залежить від обраного туру. Крім того, приваблива вартість (звісно, вона може змінюватися в залежності від тривалості відпочинку та якості сервісу).

Часто хочеться поїхати подорожувати не самому, а компанією. Оптимальним варіантом стане для Вас оренда автобуса (Львів): комфорт, сервіс, доступні ціни, природа, відпочинок та ще й дорогі люди поруч – що ще треба. 

Пошуковий сервіс «Рейс» займається орендою автобусів. Крім того, клієнтам надається інформація про перевізників, а також можливість зв1язатися з ними, щоб уточнити всі деталі подорожі. Орендуючи автобус або мікроавтобус за допомогою «Рейс», Ви будете впевнені, що пасажири будуть зручно розміщені та доставлені до місця призначення з найвищим комфортом.

Можлива оренда автобусів як для подорожей, так і для корпоративних поїздок, екскурсій не тільки по місту, а й по країні.

Подорожуйте, відпочивайте й насолоджуйтесь життям. 

 

Метки:  

MUKEMOT   обратиться по имени Среда, 19 Августа 2015 г. 20:44 (ссылка)
тикайте быстрее... скоро начнется
Ответить С цитатой В цитатник
Перейти к дневнику

Среда, 19 Августа 2015 г. 22:00ссылка
А что начнется?
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку