-Помощь новичкам

Всего опекалось новичков: 2
Проверено анкет за неделю: 0
За неделю набрано баллов: 0 (81646 место)
За все время набрано баллов: 16 (29119 место)

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Metodika

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.02.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 10094


Морські контейнерні перевезення збірних вантажів

Суббота, 29 Ноября 2014 г. 16:54 + в цитатник

Міжнародна торгівля має незаперечні переваги. Величезна кількість вітчизняних компаній співпрацюють з виробниками в КНР, купуючи в них товари або сировину для виробництва. В силу цього морські контейнерні перевезення збірних вантажів з Китаю користуються величезною популярністю. Це дозволяє купувати недорогі і якісні товари.

морские контейнерные перевозки - карго

Морські контейнерні перевезення збірних вантажів з Китаю

Морські контейнерні перевезення збірних вантажів з Китаю є найзручнішим і дуже швидким способом транспортування. Для розуміння принципу дії цієї послуги можна навести такий приклад. Скажімо, для доставки товару вагою сто кілограмів вам потрібно заплатити за оренду цілого контейнера. В такому випадку доставка буде коштувати значно більше самого вантажу. Але якщо вантаж буде транспортуватися у складі збірного вантажу, вартість доставки буде незначною. Переваги очевидні.

В чому причини? У разі доставки вашого товару в складі збірного вантажу, вам потрібно сплатити лише той обсяг контейнера, який займає ваш вантаж. Інший простір контейнера буде заповнено іншими товарами, у яких може бути як інший відправник, так і інший отримувач. В деяких випадках товари в складі збірного вантажу слідують в різні пункти призначення. Під час розвантаження в порту призначення їх пересортують в різні автомобілі і відправлять до потрібних одержувачів. Не варто турбуватися про те, що ваш товар відправиться в хибному напрямку. Транспортно-експедиційні компанії мають великий досвід роботи зі збірними вантажами, і можуть максимально автоматизувати процес, щоб уникнути помилок.

Слід зазначити, що доставку збірних вантажів з Китаю здійснюють компанії-посередники, які зазвичай можуть отримати товар або вантаж від виробника, упакувати і зберігати його на власному складі до відправлення, а також завантажити товар по прибутті судна в первісний пункт. Компанія-посередник, яка досить довго працює на ринку, зазвичай володіє достатніми ресурсами для надання послуг і має велику клієнтську базу, тому заповнення контейнера збірними вантажами буде відбуватися досить швидко.

Потрібно пам'ятати, що морські контейнерні перевезення збірних вантажів з Китаю вимагають заповнення супровідної документації, яка забезпечить безперешкодний перетин митниці, а також забезпечить максимальну збереження вантажу під час транспортування. Транспортно-експедиційна компанія завжди може надати своєму клієнтові послугу зі складання всієї необхідної транспортної документації, що полегшує життя як відправнику, так і одержувачу товару.

Рубрики:  Полезное
Еще больше интересного из этой рубрики.... Всем хорошего настроения)))

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку