-Помощь новичкам

Всего опекалось новичков: 2
Проверено анкет за неделю: 0
За неделю набрано баллов: 0 (81646 место)
За все время набрано баллов: 16 (29119 место)

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Metodika

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.02.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 10097


Школа та новий навчальний рік

Понедельник, 06 Октября 2014 г. 13:34 + в цитатник

3676705_klas (593x212, 15Kb)

 

Кожен школяр на літніх канікулах ще не знає, що готує йому новий навчальний рік. У кожного учня з’являються нові предмети, які цікаві та не легкі. Учні вчаться читати, писати, вивчають правила, починають ділити, додавати, віднімати та множити числа. Та поступово рівень навантаження зростає, школяреві потрібно навчитися правильно вирішувати великі рівняння, писати диктанти та вивчати вірші. Всі ці завдання містять в собі шкільні підручники. У кожному класі їхня кількість зростає, а об’єм збільшується. Але не всі книги є у шкільних бібліотеках та, іноді, не в таких кількостях як потрібно.

 

Підручники онлайн

 

Тепер, спеціально для учня, який вивчає разом багато різних предметів, існує сайт  http://vshkole.com/, на якому можна знайти потрібні для школяра підручники. Кожну книгу можна передивлятись онлайн та без зайвих зусиль знаходити потрібну інформацію. Скачай підручник  на сайті на свій комп’ютер чи мобільний телефон і бери його з собою до школи.

 

Усі шкільні дисципліни на відмінно

 

Тепер вчитись на відмінно стало значно простіше. Тому що vshkole.com вмістив у собі не тільки підручники, а й велику кількість готових домашніх завдань до предметів у кожному класі. Тапер наші працелюбні школярі зможуть бути спокійні за свою домашню роботу, тому що перевірятимуть її з розв’язниками на сайті. Збережені підручники, які завжди під рукою та перевірене і правильне домашнє завдання забезпечать школярам спокій та гарний настрій під час уроків у школі. Тепер освоювати нову тему просто та цікаво.

 

ГДЗ на сайті

Готових домашніх завдань на сайті дуже багато з різних дисциплін. Правильно виконані вправи з української та російської мови, приклади та рівняння з математики, задачі з фізики і хімії вже чекають на тебе. Перевір свої знання разом з розв’язниками та пересвідчись у тому, що твоя домашня робота виконана правильно та на відмінно.

Зручна структура у користуванні

Кожен ГДЗ пов’язаний з підручником та дозволяє швидко переходити зі сторінок завдань на сторінки з правильними відповідями. Усе це зроблено для того, щоб усім школярам було просто та легко виконувати домашні завдання та отримувати користь і задоволення від навчання у будь-якому класі.

 

Нехай кожен учень навчається на відмінно та підіймає настрій собі та своїм батькам гарними оцінками, а контрольні роботи проходять цікаво та легко.

Чекаємо Вас на сайті, і бажаємо успіху у навчанні. 

Метки:  

Процитировано 3 раз

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку