-Помощь новичкам

Всего опекалось новичков: 2
Проверено анкет за неделю: 0
За неделю набрано баллов: 0 (81646 место)
За все время набрано баллов: 16 (29119 место)

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Metodika

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.02.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 10097


Тур по Західній Україні - це шикарно!

Суббота, 28 Июля 2012 г. 11:28 + в цитатник

Люди завжди по своїй натурі прагнули хліба і видовищ. А щось цікаве, невідоме, незвідане притягує, як магнітом. Україна багата на витвори мистецтва, пам'ятки архітектури, цікаві звичаї і дивовижні пейзажі. І кожен регіон цієї великої держави має свій характер, свої особливості. Особливо колоритний — Захід. З чим його асоціюють? З Карпатами, печерами, старими містами, замками, церквами, гуцулами, які грають на трембітах, гарними жінками і вином. Є багато бажаючих відвідати ці місця, тому туризмв цьому регіоні — один з найрозвинутіших і найприбутковіших напрямків.

Карпати — популярна зона відпочинку для будь-якого сезону. Літом — піти в гори, пожити в колибах, покупатись в річці і погуляти в лісі; восени — назбирати грибів; зимою — покататись на лижах чи сноуборді; весною — поласувати ягодами і зустріти тепло. Але найбільше відпочиваючих таки в сезон, а він — два рази на рік: зимою і влітку. Дві найбільших гірсько-лижних бази — це в Славську і в Буковелі. Довгі бугелі, хороші траси, інвентар на прокат, місця для проживання, ресторани і багато іншого. Тобто, там можливо організувати комплексний відпочинок. А літом — взагалі годі знайти вільні будиночки чи кімнати в оренду! Стільки відвідувачів, що, здається, мало місця. Ще й кожного літа відбувається такий фестиваль, як “Карпатський трамвай”. Так, Ви правильно подумали: це поїздка на трамваї по Карпатах з різними доповненнями у програмі.

Печерами славиться найбільше Тернопіль. Зі всієї України і з-поза її меж з'їжджаються, щоб в них побувати. Одна цікава тим, що є найдовшою в Старому Світі (її назвали “Оптимістичною”, довжина — 216 кілометрів), інша - бо сталактитова чи гематитова, дуже багато гіпсових... І тільки коли попадаєш в середину печери, помічаєш всю дивовижу природного творіння. Гарні печери в Угрині, Млинках, Вертебі і т.д.

Старовинні замки. Вони ніколи не бувають пустими, бо туристи цього ніколи не допускають. По всьому Заходу вони розкидані: в Бережанах, Олеську, Золочеві, Підгірцях, Хотині, Каменець-Подільському і манять до себе зі всіх усюд. Не всі збереглись повністю, є багато руїн. Але всеодно цікаво, навіть атмосфера дозволяє поринути в минуле.

Як бачите, туристам в Західній Україні є що подивитись. Головне — вибрати час і місця, в яких хочете побувати. А далі — все просто: карту в руки, гроші в кишеню і хороший настрій в придачу. І в такому випадку Ваш тур пройде гарантовано успішно!

 

Метки:  

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку