-Помощь новичкам

Всего опекалось новичков: 2
Проверено анкет за неделю: 0
За неделю набрано баллов: 0 (81646 место)
За все время набрано баллов: 16 (29119 место)

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Metodika

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.02.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 10097


Найкращі готелі Львова - для Вас!

Четверг, 26 Июля 2012 г. 13:24 + в цитатник

 

Львів. Універсальний львівський довідникЛьвів — місто туристів. Іноді можна йти по вулиці і практично не бачити українських лиць. Відповідно, створені всі умови для відвідувачів: від проживання — до харчування. Які ж готелі в “другому Лондоні” найпопулярніші і найкомфортніші?

В самому центрі міста кидається в очі шикарний австрійський будинок, з багатим фасадним оздобленням, кованими “французькими” балкончиками і величезними вітринами. Це — готель “Жорж”. Вже багато років він приймає гостей і встиг завоювати репутацію традиційного. Номери — гарні і зручні, обслуговування на достойному рівні, ціни допустимі, можна навіть сказати середні. І вікна виходять на саму серединку міста!

А на старій вуличці, ледь помітний між будинками, розташований “Швейцарський”. Дорогий і вишуканий, просочений львівським духом, романтичний і не схожий на інші. Заходиш — відчуваєш затишок... З його вікон цікаво дивитись на дощ, мокру бруківку і статуї інших будинків; думати про щось своє і насолоджуватись. Ідеально для закоханих пар.

Якщо хочете шику і блиску — Вам в “Оперу”. Відмінний сервіс і строгість персоналу помітна, як тільки переступаєш поріг. Просторі номери, сучасний інтер'єр, хороший ресторан і смачна кухня — це про них. Можна порівняти з автомобілем бізнес-класу: габаритно, дорого і комфортно. Ще в них величезний конференц-зал, де можна провести любі переговори і влаштувати будь-які презентації. Для відпочиваючих бізнесменів це не мала перевага.

“Євроготель” - обожнюють іноземці. Він по стилю і по сервісу відповідає європейському рівню. Навіть в назві на цьому акцентується увага. Тому власне це місце здобуло визнання і завоювало увагу приїжджих з інших країн, особливо тих, які “ідуть в ногу” з модою і яких зовсім не цікавить дух старовини.

Кому хочеться пожити за містом — пропозиція відвідати “Галактику”. Це не тільки готель, а й цілий розважальний комплекс. Мало того, поруч є ліс і озеро. Літом кращого місця просто не знайти! Як же приємно встати зранку, поснідати, потім пограти в великий теніс, піти скупатись в озері, а на вечір мати цілу розважальну програму: від боулінгу — до відпочинку в нічному клубі. І головне — все під рукою!

Ну от, маєте варіанти, як кажуть у Львові, “до кольору, до вибору”! Люди різні і потреби в них різні. Тому, щоб вдало організувати поїздку в це загадкове місто, обов'язково потрібно правильно попіклуватись про відповідне особисто для Вас місце, де зупинитись. І тоді спогади залишаться тільки найкращі!

Метки:  

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку